Samsung PRO Ultimate MB-MY512SA microSDXC 512GB 200MB/s

Samsung PRO Ultimate MB-MY512SA microSDXC 512GB er et flashhukommelseskort med SD-adapter. Kortet har en kapacitet på 512 GB og understøtter overførselshastigheder op til 200 MB/s (læs) og 130 MB/s (skriv). Det er klassificeret som A2, V30 og UHS-I U3, hvilket gør det velegnet til hurtig app-ydeevne og jævn 4K-video. Robust beskyttelse sikrer pålidelig lagring af store projekter og medieindhold.

Samsung PRO Ultimate MB-MY512SA microSDXC 512GB 200MB/s koster lige nu 566 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 555 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 555 kr (10. maj 2026) og 566 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 566 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung PRO Ultimate MB-MY512SA microSDXC 512GB 200MB/s
566 kr
Total: 566 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Pro Ultimate 512gb Microsdxc Uhs-i
661 kr
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung PRO Ultimate microSD/SD 200MB/s 512GB
948 kr
+ 39 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Mb-My512S 512 Gb Microsdxc
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung