Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934

Bedste pris
Stabil pris
7.787kr
12.419 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Den 49-tommer Samsung Odyssey OLED G9 tilbyder en fordybende gamingoplevelse med sin ultrabrede 5120 x 1440 opløsning. Med 240Hz opdateringshastighed og en lynende hurtig responstid på 0.03 ms, er skærmen ideel til krævende gameplay. De avancerede farver og dybe kontraster sikrer en visuel oplevelse i særklasse.

Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934 koster lige nu 7.787 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.787 kr (17. april 2026) og 7.787 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.787 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU 49" 5120 x 1440 HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
7.787 kr
Total: 7.787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 49" Odyssey OLED G9 Curved gamingskærm S49CG934
7.843 kr
Total: 7.843 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Odyssey G9 S93cg Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Oled 32:9 240hz
8.699 kr
Total: 8.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Samsung Odyssey OLED G9 G93SC Series 5120x1440 240Hz
8.699 kr
+ fri fragt
Total: 8.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung 34Suxen Computer Monitor
12.419 kr
+ fri fragt
Total: 12.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computerskærme