Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU

4.4 (1 anmeldelse)

Oplev en ny dimension af gaming med Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU. Denne 57" ultrabrede skærm leverer en imponerende opløsning på 7680 x 2160 pixels. Den kurvede QLED skærm, med en opdateringshastighed på 240 Hz og en responstid på 1 ms, sikrer en flydende og omsluttende spiloplevelse. Quantum Matrix-teknologien forstærker den visuelle kvalitet, perfekt til både gaming og kreative opgaver.

Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU koster lige nu 15.990 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 14.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 14.999 kr (11. juni 2026) og 15.990 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 15.990 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 57" Odyssey Neo G9 gamingskærm S57CG95
15.990 kr
Total: 15.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
57" Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU 7680x2160 240Hz
15.990 kr
+ fri fragt
Total: 15.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz
15.999 kr
Total: 15.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz
15.999 kr
Total: 15.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU 57 VA 7680 x 2160 HDMI DisplayPort 240Hz
16.699 kr
+ fri fragt
Total: 16.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computerskærme