Samsung Odyssey G9 S49CG950EU

Samsung Odyssey G9 S49CG950EU er en 49" ultrawide skærm, ideel til gaming med dens kurvede design og 240Hz opdateringshastighed. Oplev skarpe detaljer og levende farver med Dual QHD-opløsning og VESA DisplayHDR 1000. Den hurtige responstid på 1 ms sikrer flydende bevægelser, mens det buede VA-panel giver en immersiv oplevelse.

Samsung Odyssey G9 S49CG950EU koster lige nu 6.263 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.976 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.976 kr (02. maj 2026) og 6.263 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.263 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Odyssey G9 S49CG950EU 49" VA 5120 x 1440 HDMI DisplayPort 240Hz
6.263 kr
Total: 6.263 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Odyssey G9 G95C 49" gaming-skærm
6.644 kr
Total: 6.644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 49" Odyssey G9 curved skærm C49CG950
6.990 kr
Total: 6.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Samsung Odyssey G9 S49CG950EU 5120x1440 240Hz
8.690 kr
+ fri fragt
Total: 8.690 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Samsung G95C computerskærm 124,5 cm 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED Sort
9.098 kr
+ 39 kr fragt
Total: 9.137 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Odyssey G9 G95C computer
9.449 kr
+ fri fragt
Total: 9.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.8%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computerskærme