Samsung Odyssey G5 S27CG510EU
Laveste pris nogensinde
4.5 (478 anmeldelser)
Samsung Odyssey G5 S27CG510EU
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
Samsung Odyssey G5 S27CG510EU bringer gaming til næste niveau med en 27" QHD VA-skærm, der leverer skarpe billeder og dyb kontrast. Med en opdateringshastighed på 165Hz og 1 ms responstid er denne skærm ideel til hurtige spil, mens HDR10 sikrer fantastisk billedgengivelse.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Odyssey G5 S27CG510EU 27" VA 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz
Proshop.dk
27" Samsung Odyssey G5 2560x1440 144Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop