Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP

Bedste pris
Faldet 13.1%
1.699kr
3.458 krSPAR 51%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP er en 34" UltraWide buet gaming skærm designet til en medrivende spiloplevelse. Den høje opløsning på 3440x1440 (UWQHD) og en opdateringsfrekvens på 165Hz sikrer skarpe billeder og jævn bevægelse. Med HDR10 og FreeSync Premium får du fuld kontrol og dybde i hvert spil.

Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP koster lige nu 1.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.963 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (16. juli 2026) og 1.963 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 34" Odyssey G5 curved gamingskærm C34G55
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34" 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz
1.912 kr
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz
2.254 kr
Total: 2.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 3440x1440 165Hz
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Skærm Samsung Odyssey G5 • 34" • UWQHD 165Hz • 1000R Lynhurtig
2.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Samsung G55T computerskærm 86,4 cm 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD LED Sort
2.998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SAMSUNG Odyssey G5 C34G55TWWP gaming monitor 86 cm 34 inches black UWQHD AMD Free-Sync curved 165Hz panel
3.458 kr
+ fri fragt
Total: 3.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 13.1%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computerskærme