Samsung MLT-D1042S

Bedste pris
Stabil pris
505kr
869 krSPAR 42%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Samsung MLT-D1042S er en original sort tonerpatron (SU737A), der passer til Samsung ML-1665, 1667, 1675, 1678, 1865 samt SCX-3200, 3201, 3205, 3206, 3207, 3208 og 3210 printere. Toneren har en kapacitet på op til 1500 sider og sikrer ensartede, skarpe monoudskrifter. Velegnet til både hjemme- og kontorbrug, hvor der ønskes pålidelige printresultater.

Samsung MLT-D1042S koster lige nu 505 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 505 kr (17. juli 2026) og 549 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 505 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Samsung SU737A / MLT-D1042S
505 kr
+ 39 kr fragt
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung MLT-D1042S Sort 1500 sider Toner SU737A
543 kr
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung MLT-D1042S Tonerkassett 1 styck Original Svart
617 kr
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung MLT-D1042S Sort 1500 sider Toner SU737A
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Samsung Toner Sort Mlt-d1042s 1.5k
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner