Samsung Galaxy Z Fold6 256GB Pink

4.6 (21 anmeldelser)

Oplev fremragende teknologi med Samsung Galaxy Z Fold6. Denne 5G-smartphone har en imponerende 7.6" Dynamic AMOLED-skærm og et kraftfuldt triple kamera, perfekt til multitasking og underholdning på farten. Med 256GB intern hukommelse og 12GB RAM kan du nemt opbevare og få adgang til alle dine data. Den stilfulde pink finish giver et moderne look og følelse.

Samsung Galaxy Z Fold6 256GB Pink koster lige nu 10.159 kr. En stigning på 19,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.498 kr (19. april 2026) og 10.159 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.159 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Z Fold6 7.6 256GB Pink
10.159 kr
+ fri fragt
Total: 10.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB Pink
15.699 kr
+ fri fragt
Total: 15.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Z Fold6 256gb Lyserød
15.999 kr
Total: 15.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Z Fold6 256gb Lyserød
16.499 kr
Total: 16.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Z Fold6 5G
42.260 kr
+ fri fragt
Total: 42.260 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 4.400 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Aluminium, Glas, Metal
mobilnetværk: CDMA, GSM, Prepaid, WCDMA, Wlan