Samsung Galaxy Z Fold6 256GB Marineblå

Bedste pris
Stabil pris
7.722kr
15.699 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Z Fold6 kombinerer innovation med elegance. Med en imponerende 7.6-tommer foldbar OLED-skærm og 5G-forbindelse er denne smartphone skabt til multitasking og ægte mobilfrihed. Udstyret med kraftfulde kameraer og avanceret AI, optager den professionelle billeder og videoer, mens den ultralette formfaktor gør den let at bære med sig.

Samsung Galaxy Z Fold6 256GB Marineblå koster lige nu 7.722 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 42,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 13.330 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.722 kr (13. maj 2026) og 13.330 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.722 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Z Fold6 7.6" 256GB Marineblå
7.722 kr
Total: 7.722 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Z Fold6 5G
9.654 kr
+ fri fragt
Total: 9.654 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Z Fold 6 F956B 5G 12256GB Navy
13.330 kr
+ fri fragt
Total: 13.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Z Fold6 256gb Marineblå
13.599 kr
Total: 13.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Z Fold6 256gb Marineblå
13.599 kr
Total: 13.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Z Fold6 256GB/12GB Navy
15.699 kr
+ fri fragt
Total: 15.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner