Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black

Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black er en 5G smartphone med 6,9" OLED display og 120 Hz opdateringshastighed. Den har dual-SIM, 12 GB RAM og 256 GB intern hukommelse. Kameraopsætningen består af to bagkameraer på 50 MP og 12 MP samt et frontkamera på 10 MP. Farven er jet black.

Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black koster lige nu 7.047 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.888 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.888 kr (21. juni 2026) og 7.379 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.047 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Flip 7 5G
7.047 kr
+ fri fragt
Total: 7.047 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
U_Samsung F766B Z Flip7 5G 256GB, black
7.379 kr
+ fri fragt
Total: 7.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black
7.540 kr
Total: 7.540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB
9.499 kr
Total: 9.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB/12GB Jetblack
9.499 kr
+ fri fragt
Total: 9.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Z Flip7 256gb Sort
10.203 kr
Total: 10.203 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung