Samsung Galaxy Xcover 7

3.9 (2 anmeldelser)

Samsung Galaxy Xcover 7 er den perfekte smartphone til professionelle og eventyrere. Med en robust konstruktion, 5G-forbindelse og lang batterilevetid er den skabt til både udfordrende miljøer og krævende arbejdsopgaver. Skærmen på 6,6 tommer sikrer en klar visning, mens kameraet på 50 MP fanger alle øjeblikke i høj opløsning.

Samsung Galaxy Xcover 7 koster lige nu 1.793 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.792 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.792 kr (22. juli 2026) og 1.912 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.793 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy X Cover 7 5G
1.793 kr
+ fri fragt
Total: 1.793 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Xcover 7 6.6" 128GB Sort
1.887 kr
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy Xcover 7 6.6 128GB Sort
2.195 kr
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Xcover7 128GB/6GB Enterprise Edition Black
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SAMSUNG Galaxy XCover7 Enterprise Edition
2.665 kr
+ fri fragt
Total: 2.665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Xcover7 Enterprise Edition 128gb Sort
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Xcover7 Enterprise Edition 128gb Sort
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy XCover 7 Enterprise Edition 128GB
2.916 kr
Total: 2.916 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.2%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner