Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

4.3 (384 anmeldelser)

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro kombinerer holdbarhed og ydeevne i en robust 5G smartphone. Med 6.6-tommer LCD-skærm, 128GB hukommelse og microSD-udvidelse, er den ideel til både arbejde og fritid. Oplev kraftfulde kameraer med 50 MP bagkamera og 13 MP frontkamera.

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro koster lige nu 1.949 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.912 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.912 kr (16. april 2026) og 1.970 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.949 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy X Cover 6 Pro
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 6.6" 128GB Sort
1.950 kr
Total: 1.950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 128Gb Black Enterprise Edition
2.128 kr
Total: 2.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition 5G 128GB Black
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 16.8 cm
3.179 kr
+ fri fragt
Total: 3.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.1%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner