Samsung Galaxy Watch8 Classic Bluetooth

Samsung Galaxy Watch8 Classic Bluetooth er et smartwatch med en 1,3" Super AMOLED always-on-skærm, der forbliver lysstærk. Uret kører Wear OS med Exynos W1000 og 2 GB RAM, og tilbyder måling af puls, søvn og aktivitet for bedre indsigt i dit velbefindende. Med NFC og Bluetooth 5.3 kan du foretage betalinger, og multi-GNSS sikrer pålidelig GPS. Uret har en 46 mm aluminiumskasse, safirbagside og er IP68-klassificeret.

Samsung Galaxy Watch8 Classic Bluetooth koster lige nu 2.997 kr. En stigning på 32,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.263 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.263 kr (09. maj 2026) og 3.048 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Watch 8 Classic L500 46mm BT BLACK
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic Bluetooth
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm BT
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch8 Classic Black
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sort Sølv SmartWatch
4.939 kr
+ fri fragt
Total: 4.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.3%

Specifikationer

Mærke: Samsung