Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim

Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim er et smartwatch med fritstående 4G eSIM, så du kan kontaktes uden en parret telefon. Uret har en 1,3" Super AMOLED always on-skærm, der er let at læse i dagslys. Det er udstyret med omfattende sensorer til overvågning af puls, søvn, stress og aktivitet. Uret har aluminiumkasse med safirbagside samt IP68 og MIL-STD-robusthed.

Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim koster lige nu 4.299 kr. En stigning på 44,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.979 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.979 kr (13. maj 2026) og 4.299 kr (17. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.299 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim
4.299 kr
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch8 Classic eSim Black
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic Lte/esim
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sort Sølv SmartWatch
5.399 kr
+ fri fragt
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung