Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim

Bedste pris
Stabil pris
2.239kr
4.374 krSPAR 49%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim er et smartwatch med 1,3" Super AMOLED always-on-skærm, der er tydelig i sollys. Uret har indbygget 4G eSIM, så du kan modtage opkald, beskeder og musik direkte på håndleddet. Det er udstyret med optisk pulsmåler, gyroskop og barometer, som leverer data til Samsung Health. Uret har aluminiumurhus med safirbagside og understøtter trådløs opladning.

Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim koster lige nu 2.239 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 47,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.299 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.239 kr (16. juli 2026) og 4.299 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.239 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sølv Hvid SmartWatch
2.239 kr
+ fri fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm eSim
4.299 kr
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch8 Classic eSim White
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic Lte/esim
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung