Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sølv Hvid SmartWatch

Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm kombinerer stil og funktionalitet med et hybridbånd i økolæder og et 1.34" display. Uret tilbyder funktioner som søvn- og løbecoaching samt sundhedsovervågning. Med 64 GB lagerplads, NFC, Wi-Fi og Bluetooth får du et alsidigt smartwatch, der holder styr på dit velvære.

Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sølv Hvid SmartWatch koster lige nu 2.039 kr. En stigning på 10,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.848 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.848 kr (09. maj 2026) og 2.039 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.039 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sølv Hvid SmartWatch
2.039 kr
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46 mm Sølv Hvid SmartWatch
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic Bluetooth
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm BT
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch8 Classic White
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung