Samsung Galaxy Watch8 40mm BT

Bedste pris
Stabil pris
1.562kr
3.619 krSPAR 57%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Watch8 40mm BT er et smartwatch med 1,3" Super AMOLED-skærm, der sikrer tydelig visning selv i sollys. Udstyret med Exynos W1000-processor, 2 GB RAM og 32 GB lager, kører apps og musik problemfrit. Indbygget mikrofon, højttaler og Bluetooth 5.3 gør det muligt at tage opkald håndfrit. Uret har GPS med Galileo, GLONASS og BeiDou for præcis rute- og træningssporing. Det er designet til at modstå udendørs brug med MIL-STD-810H, IP68 og 5 ATM beskyttelse.

Samsung Galaxy Watch8 40mm BT koster lige nu 1.562 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.764 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.562 kr (04. juli 2026) og 1.764 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.562 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Watch 8 L320 40mm BT Graphite
1.562 kr
+ fri fragt
Total: 1.562 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Watch8 40mm Bluetooth
2.632 kr
Total: 2.632 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch8 40mm BT
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch8 40mm Graphite
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Watch8 40 mm Grå SmartWatch
3.619 kr
+ fri fragt
Total: 3.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung