Samsung Galaxy Watch8 40mm BT

Bedste pris
Stabil pris
1.600kr
2.999 krSPAR 47%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Watch8 40mm BT kombinerer stil og funktionalitet med en 1,3" Super AMOLED-skærm, der gør notifikationer letlæselige selv udendørs. Uret har Wear OS, 2 GB RAM for glidende app-skift og understøtter GPS, GLONASS, Galileo og BeiDou for præcis positionssporing. Det er beskyttet mod vand og stød med 5 ATM, IP68 og MIL-STD-810H. Funktioner som trådløs opladning, højttaler, mikrofon og NFC muliggør opkald og hurtige opladninger.

Samsung Galaxy Watch8 40mm BT koster lige nu 1.600 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.885 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.600 kr (03. juli 2026) og 1.885 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.600 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Watch 8 L320 40mm BT Silver
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Watch8 40 mm Sølv Hvid SmartWatch
1.959 kr
+ fri fragt
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Watch8 40mm Bluetooth
2.632 kr
Total: 2.632 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch8 40mm BT
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch8 40mm Silver
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung