Samsung Galaxy Watch7 44mm

4.3 (53 anmeldelser)

Samsung Galaxy Watch7 44mm er din ultimative følgesvend, der kombinerer elegant design og avanceret teknologi. Med præcis pulsmåling, Galaxy AI og op til 100 timers batteritid holder den styr på både træning og daglige aktiviteter. Den nye 3nm-chip sikrer effektiv ydeevne, mens GPS-funktionen garanterer præcis positionsbestemmelse.

Samsung Galaxy Watch7 44mm koster lige nu 1.337 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.182 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.182 kr (28. april 2026) og 1.402 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.337 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Watch 7 L310 44mm BT
1.337 kr
+ fri fragt
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Watch7 44 mm Sølv SmartWatch
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Watch7 44mm Bluetooth Silver
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Watch7 44mm Bluetooth Silver
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Watch7 44mm BT
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Watch7 44mm Silver
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.1%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Armbåndsure