Samsung Galaxy Tab S11 5G 11" 12GB 128GB Grå

Bedste pris
Stabil pris
5.864kr
10.699 krSPAR 45%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Tab S11 5G 11" kombinerer en 11" Dynamic AMOLED 2X skærm med 2560 x 1600 opløsning og 120Hz opdateringshastighed, hvilket giver levende billeder til både film og spil. Med 12GB RAM, 128GB lagerplads og microSD-indgang får du plads og ydeevne til multitasking. Tabletten understøtter 5G, har MediaTek Dimensity 9400+ processor, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, quad speakers og fingeraftrykslæser i skærmen.

Samsung Galaxy Tab S11 5G 11" 12GB 128GB Grå koster lige nu 5.864 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.864 kr (09. maj 2026) og 5.864 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.864 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab S11 5G 11" 12GB 128GB Grå
5.864 kr
Total: 5.864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S11 5g 12gb 11 tommer 128gb Grå
8.874 kr
Total: 8.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Tab S11 5G 128GB (gray)
8.990 kr
Total: 8.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S11 5G 128GB/12GB Grey
8.999 kr
+ fri fragt
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S11 5G 128 Gb 27.9
10.699 kr
+ fri fragt
Total: 10.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung