Samsung Galaxy Tab S11 12gb 11 tommer 256gb Grå

Samsung Galaxy Tab S11 er en 11" tablet med 2560×1600 LCD-skærm og 120Hz opdateringsfrekvens, der giver skarpe billeder og glidende navigation. Udstyret med MediaTek Dimensity 9400+ processor, 12GB RAM og 256GB lager, er den velegnet til multitasking og krævende applikationer. Den hurtige Wi-Fi 6E-forbindelse og 8400mAh batteri sikrer produktivitet på farten. Tabletten har USB-C, quad-højttalere, fingeraftrykslæser i skærmen og leveres med ny S Pen.

Samsung Galaxy Tab S11 12gb 11 tommer 256gb Grå koster lige nu 7.677 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.499 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.499 kr (09. maj 2026) og 7.677 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.677 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S11 12gb 11 tommer 256gb Grå
7.677 kr
Total: 7.677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S11 256GB/12GB Grey
8.499 kr
+ fri fragt
Total: 8.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Tab S11 WiFi 256GB
8.990 kr
Total: 8.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S11 256 Gb 27.9 Cm
9.769 kr
+ fri fragt
Total: 9.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung