Samsung Galaxy Tab S10 Lite 8gb 10.9 tommer 256gb Grå

Samsung Galaxy Tab S10 Lite kombinerer Exynos 1380-chipset med AI-funktioner som Circle to Search, Math Assist og Handwriting Assist, hvilket gør multitasking og notetagning smartere. Den 10,9" LCD-skærm med 90 Hz opdateringsfrekvens og Vision Booster sikrer skarpe billeder, mens Wi-Fi 6 giver hurtig forbindelse. S Pen med 4.096 trykniveauer og IP42-holdbarhed gør den velegnet til både arbejde og underholdning.

Samsung Galaxy Tab S10 Lite 8gb 10.9 tommer 256gb Grå koster lige nu 3.499 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.959 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.959 kr (09. maj 2026) og 3.499 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.499 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 8gb 10.9 tommer 256gb Grå
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 256GB/8GB Grey
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S10 Lite Tablet
3.879 kr
+ fri fragt
Total: 3.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Tab S10 Lite WiFi 256GB
4.490 kr
Total: 4.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung