Samsung Galaxy Tab S10 FE+

4.8 (606 anmeldelser)

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ kombinerer stærk ydeevne og flot design med en 13,1" skærm med høj opløsning på 2880 x 1800 pixel. Med 12GB RAM og 256GB lagerplads er den ideel til både arbejde og underholdning. Den avancerede Exynos 1580-processor og Wi-Fi 6 understøttelse sikrer hurtig og effektiv brug, mens dens elegante grå finish passer perfekt til ethvert miljø.

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ koster lige nu 5.353 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.806 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.806 kr (16. april 2026) og 5.700 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.353 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab S10 FE plus X620B Wi-Fi
5.353 kr
+ fri fragt
Total: 5.353 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" 12GB 256GB Grå
5.700 kr
Total: 5.700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå
6.086 kr
Total: 6.086 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå
6.799 kr
Total: 6.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ (13.1",
6.889 kr
+ fri fragt
Total: 6.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 256GB/12GB Grey
6.999 kr
+ fri fragt
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ WiFi 256GB
7.490 kr
Total: 7.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.4%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 21 timer
funktioner: Med stylus
netværksforbindelse: 5G
ram: 8 GB, 12 GB