Samsung Galaxy Tab S10 FE+

4.8 (2 anmeldelser)
Samsung Galaxy Tab S10 FE+
Bedste pris
Stabil pris
1.899kr
6.089 krSPAR 69%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ tilbyder en imponerende 13,1-tommers skærm med høj opløsning og 90Hz opdateringshastighed, perfekt til multimedieoplevelser. Med Exynos 1580-processoren og 8GB RAM får du en kraftfuld ydeevne til daglig brug. Den IP68-certificerede tablet sikrer holdbarhed og beskyttelse mod støv og vand.

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ koster lige nu 1.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (16. april 2026) og 1.899 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 8gb 13.1 tommer Samsung Exynos 128gb Grå
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab S10 FE plus X620B Wi-Fi
4.397 kr
+ fri fragt
Total: 4.397 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 8gb 13.1 tommer Samsung Exynos 128gb Grå
5.224 kr
Total: 5.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ WiFi 128GB
5.990 kr
Total: 5.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 128GB/8GB Grey
5.999 kr
+ fri fragt
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Tablet
6.089 kr
+ fri fragt
Total: 6.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere