Samsung Galaxy Tab S10 FE

4.8 (1 anmeldelse)

Samsung Galaxy Tab S10 FE er en kraftfuld tablet med en 10,9-tommers LCD-skærm, der leverer fantastiske billeder i 2304 x 1440 opløsning. Udstyret med en Samsung Exynos processor og 8 GB RAM, sikrer den en flydende og effektiv ydeevne. Den store 128 GB lagerplads er perfekt til opbevaring af alle dine apps, medier og filer. Med Wi-Fi 6 support og et slankt design, er denne tablet ideel til både arbejde og underholdning på farten.

Samsung Galaxy Tab S10 FE koster lige nu 3.009 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.963 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.963 kr (19. april 2026) og 3.059 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.009 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8GB 128GB Grå
3.009 kr
Total: 3.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520B Wi-Fi
3.487 kr
+ fri fragt
Total: 3.487 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Fe 8gb 10.9 tommer Samsung Exynos 128gb Grå
3.624 kr
Total: 3.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10 Fe 8gb 10.9 tommer Samsung Exynos 128gb Grå
4.686 kr
Total: 4.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10 FE 128GB/8GB Grey
4.699 kr
+ fri fragt
Total: 4.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S10 Fe (10.9",
4.899 kr
+ fri fragt
Total: 4.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab S10 FE WiFi 128GB
4.990 kr
Total: 4.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 20 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 6 GB, 8 GB, 12 GB
styresystem: Android