Samsung Galaxy Tab S10+

4.6 (11 anmeldelser)

Samsung Galaxy Tab S10+ er en avanceret tablet med en 12.4" Dynamic AMOLED 2X skærm, der giver en imponerende visuel oplevelse. Med 512GB intern hukommelse og 12GB RAM kan du nemt håndtere multitasking og opbevare dine vigtige filer. Understøttelse af 5G sikrer lynhurtig internetforbindelse, mens det elegante månestensgrå design passer perfekt til enhver stil.

Samsung Galaxy Tab S10+ koster lige nu 8.818 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.999 kr (16. april 2026) og 11.399 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.818 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S10 plus X826 5G
8.818 kr
+ fri fragt
Total: 8.818 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 5g 12gb 12.4 tommer 512gb Grå
11.399 kr
Total: 11.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G 512GB/12GB Moonstone Grey
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G 512GB
11.990 kr
Total: 11.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S Galaxy Tab S10+
13.549 kr
+ fri fragt
Total: 13.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 22.6%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterikapacitet: 4.100 mAh
bredbåndsgeneration: 4G
husets materiale: Aluminium, Glas
mobilnetværk: CDMA, GSM, Prepaid, WCDMA, Wlan