Samsung Galaxy Tab S10+

4.6 (13 anmeldelser)
Samsung Galaxy Tab S10+
Bedste pris
Stabil pris
5.976kr
10.990 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Tab S10+ er en kraftfuld tablet designet til både arbejde og underholdning. Den har en 12.4" Dynamic AMOLED 2X-skærm, 512GB lagerplads og 12GB RAM, hvilket sikrer en jævn ydeevne. Med en imponerende batterilevetid er den ideel til lange dage med produktivitet og underholdning.

Samsung Galaxy Tab S10+ koster lige nu 5.976 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.983 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.976 kr (16. juli 2026) og 5.983 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.976 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 512GB 12GB
5.976 kr
Total: 5.976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Samsung Galaxy Tab S10+ 12,4" 12/512 GB WiFi Grå
7.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 7.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S Galaxy Tab S10+
8.969 kr
+ fri fragt
Total: 8.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 12gb 12.4 tommer 512gb Grå
9.924 kr
Total: 9.924 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10+ 512GB/12GB Moonstone Grey
9.999 kr
+ fri fragt
Total: 9.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 512GB
10.990 kr
Total: 10.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere