Samsung Galaxy Tab S10+

4.6 (13 anmeldelser)

Samsung Galaxy Tab S10+ er en elegant tablet med en 12,4" Dynamic AMOLED 2X-skærm, der leverer skarpe billeder. Med 256GB lagring og 12GB RAM får du rigeligt med plads og kraft til multitasking. Dens kraftfulde MediaTek-processor sikrer problemfri ydeevne, mens det langvarige 10090 mAh batteri holder dig produktiv dagen lang.

Samsung Galaxy Tab S10+ koster lige nu 7.639 kr. En stigning på 52,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.999 kr (17. april 2026) og 7.639 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.639 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab S Galaxy Tab S10+
7.639 kr
+ fri fragt
Total: 7.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 256GB 12GB
7.793 kr
Total: 7.793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 12gb 12.4 tommer 256gb Grå
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab S10+ 12gb 12.4 tommer 256gb Grå
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB
8.999 kr
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab S10+ 256GB/12GB Moonstone Grey
8.999 kr
+ fri fragt
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 25.6%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere