Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition

3.9 (1 anmeldelse)
Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition
Bedste pris
Faldet 4.2%
2.932kr
4.799 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition er en robust tablet designet til krævende erhvervsmiljøer. Den har en 8" WUXGA skærm med Gorilla Glass 5, kraftfuld Exynos 1380 processor, og 6 GB RAM, der sikrer effektiv multitasking. Med 5G forbindelsesmuligheder og 128 GB lagerplads er den ideel til professionelle, der har brug for pålidelig ydeevne både i marken og på kontoret.

Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition koster lige nu 2.932 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.059 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.932 kr (16. juli 2026) og 3.059 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.932 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Galaxy Tab Active 5 Enterprise Edition 8" Exynos 1380 6GB 128GB Grøn
2.932 kr
Total: 2.932 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 5 X306 5G
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy Tab Active 5 Enterprise Edition 8 Exynos 1380 6GB 128GB Sort
3.406 kr
Total: 3.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition 5G Samsung Exynos LTE-TDD LTE-FDD 128 GB 203 cm 8 6 GB Wi-Fi 6 80211ax An
4.217 kr
+ fri fragt
Total: 4.217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition 5G Samsung Exynos LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 20,3 cm 6 GB Wi-Fi 6 Android 14 Grøn
4.798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.837 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 128GB/6GB Enterprise Edition
4.799 kr
+ fri fragt
Total: 4.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.2%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 16 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 6 GB
styresystem: Android, Windows