Samsung Galaxy Tab Active5

3.9 (2 anmeldelser)

Samsung Galaxy Tab Active5 er en robust 8" tablet, skabt til at modstå barske miljøer. Den har 5G-forbindelse, 256GB lagerplads og 8GB RAM, perfekt til krævende opgaver.

Samsung Galaxy Tab Active5 koster lige nu 3.999 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.947 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.947 kr (19. april 2026) og 3.999 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 256GB/8GB Enterprise Edition
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab Active5 SM-X306B
4.889 kr
+ fri fragt
Total: 4.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab Active5 8" 256GB 8GB Sort Grøn
6.132 kr
Total: 6.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 5 X306 5G
8.274 kr
+ fri fragt
Total: 8.274 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 16 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 6 GB
styresystem: Android, Windows