Samsung Galaxy Tab Active4 Pro

4.5 (63 anmeldelser)

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro kombinerer robust design med avanceret teknologi. Med 10.1" skærm, 128GB lager og 5G tilslutning er den ideel til mobilitet og modstandsdygtig overfor hårde miljøer.

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro koster lige nu 3.998 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.951 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.951 kr (19. april 2026) og 3.999 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.998 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro T636 5G
3.998 kr
+ fri fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 5G 128GB/6GB Enterprise Edition Black
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10.1" 128GB 6GB
4.042 kr
Total: 4.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 5G 10.1 128Gb Black
4.617 kr
Total: 4.617 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10,1" tablet 6 GB RAM, 128 GB, sort
4.799 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.878 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Sm-T636B 5G 128 Gb 25.6 Cm
5.789 kr
+ fri fragt
Total: 5.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Tab Active4 Pro 5g Enterprise Edition 6gb 10.1" 128gb Sort
6.249 kr
Total: 6.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Tab Active4 Pro 5G 128GB
6.690 kr
Total: 6.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 16 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 4 GB, 6 GB
sprog/region: English / United States