Samsung Galaxy Tab A9

4.6 (22 anmeldelser)

Samsung Galaxy Tab A9 tilbyder en livlig visuel oplevelse med sin 8,7-tommer skærm og 60Hz opdateringshastighed. Med 128GB intern hukommelse og 8GB RAM kan du nyde kraftfuld multitasking. Tabletten er let og kompakt, vejer kun 330 gram og er perfekt til både underholdning og arbejde på farten.

Samsung Galaxy Tab A9 koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.900 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.900 kr (03. juli 2026) og 1.999 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab A9 WiFi 128GB
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab A9 128GB/8GB Graphite
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A9 128 Gb 22.1 Cm
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab A9 Wi-Fi
5.538 kr
+ fri fragt
Total: 5.538 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 14 timer
netværksforbindelse: 4G
ram: 4 GB, 8 GB
sprog/region: English / United States