Samsung Galaxy Tab A9+

4.6 (24 anmeldelser)
Samsung Galaxy Tab A9+
Bedste pris
Stabil pris
1.614kr
1.999 krSPAR 19%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Tab A9+ kombinerer stil og funktionalitet med sin 11-tommer TFT LCD-skærm. Udstyret med 64GB lagerplads og 4GB RAM, leverer den en glat brugeroplevelse. Kør din yndlingsapps på Android 13, og nyd hurtig forbindelse med Wi-Fi 5 support. Ideel til både arbejde og underholdning.

Samsung Galaxy Tab A9+ koster lige nu 1.614 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.614 kr (16. april 2026) og 1.614 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.614 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab A9 Plus X210 Wi-Fi
1.614 kr
+ fri fragt
Total: 1.614 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Samsung Tablet Galaxy Tab A9+ 64gb
1.620 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.660 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A9+ 11” TFT LCD 1200x1920,2.2GHz&1.8GHz/64GB/4GB RAM/Android 13/microSDXC,WiFi,BT/
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 64GB 4GB Grå
1.652 kr
Total: 1.652 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab A9+ WiFi 64GB
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab A9+ 64GB/4GB Graphite
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 3 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 4 GB, 8 GB
styresystem: Android, Windows