Samsung Galaxy Tab A9+ 11

4.6 (32 anmeldelser)
Samsung Galaxy Tab A9+ 11
Bedste pris
Stabil pris
1.647kr
3.532 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy Tab A9+ 11" kombinerer stil og funktionalitet. Med sin 11-tommer skærm og kraftfulde Snapdragon 695 processor er den ideel til både underholdning og produktivitet. Nyd skarpe billeder og levende farver på TFT LCD-skærmen, der gør hver opgave en fornøjelse.

Samsung Galaxy Tab A9+ 11 koster lige nu 1.647 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.647 kr (16. april 2026) og 1.647 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.647 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 128GB 8GB Grå
1.647 kr
Total: 1.647 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A9 X210 11 Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G 6 nm 8 GB 128 GB
2.091 kr
+ fri fragt
Total: 2.091 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy Tab A9+ 11 128GB 8GB Gray
2.526 kr
Total: 2.526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Samsung Galaxy Tab A9+ 128 GB 27,9 cm 8 GB Wi-Fi 5 Grafit
3.532 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.571 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tabletcomputere