Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 64GB

Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 64GB er en let og smidig tablet, der egner sig til både kontor og hjem. Den har en 8,7-tommers TFT-skærm med høj lysstyrke, hvilket gør den velegnet til visning af dokumenter og præsentationer. Tabletten har et batteri på 5.100 mAh med 15 W hurtig opladning og et holdbart metaldesign i grå. Sikkerheden varetages af Samsung Knox, og op til syv softwareopdateringer sikrer langvarig værdi.

Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 64GB koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 50,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 54 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (09. maj 2026) og 1.499 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 tommer 64gb Grå
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 64GB
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab A11 64GB/4GB Grey
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A 64 GB 8.7"
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung