Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 128GB

Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 128GB er en let og smidig tablet med 8,7-tommers TFT-skærm, der egner sig til både kontor og hjem. Den har kraftfuld ydeevne til multitasking og forretningsapplikationer, et batteri på 5.100 mAh med 15 W opladning samt et holdbart metaldesign i grå. Tabletten understøtter microSD, har stereo-højttalere med Dolby Atmos og tilbyder avanceret datasikkerhed med Samsung Knox.

Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 128GB koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 33,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (09. maj 2026) og 1.999 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 tommer 128gb Grå
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A11 128 Gb 22.1 Cm
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 128GB
2.690 kr
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab A11 128GB/8GB Grey
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung