Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB

Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB er en Android-tablet med 8,7" TFT-skærm (1340 x 800), 64GB lagerplads og 4GB RAM. Tabletten har microSD-indgang, 4G og 3G-forbindelse samt et slankt, gråt design. Den er velegnet til både arbejde og fritid og understøtter multitasking og forretningsapplikationer. Udstyret med USB-C, stereo-højttalere med Dolby Atmos og One UI.

Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB koster lige nu 1.293 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.224 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.224 kr (09. maj 2026) og 1.293 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.293 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB
1.293 kr
Total: 1.293 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 64GB 4GB
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy Tab A11 LTE 64GB
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab A11 4G 64GB/4GB Grey
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab A11 4g 8.7 tommer 64gb Grå
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung