Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB

Samsung Galaxy Tab A11+ 11" er en WiFi-tablet med 128GB lagerplads og 6GB RAM. Den har en 11" TFT LCD-skærm med 1920 x 1200 opløsning, kører Android og tilbyder microSD-udvidelse. Tabletten er grå og egner sig til underholdning, produktivitet og daglig browsing på den store, livlige skærm.

Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB koster lige nu 1.593 kr. En stigning på 13,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. juni 2026) og 1.593 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.593 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB
1.593 kr
Total: 1.593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Tab A11plus X230 Wi-Fi
1.656 kr
+ fri fragt
Total: 1.656 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy Tab A11+ 11 WiFi-tablet, 128 GB, grå
1.816 kr
Total: 1.816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Tab A11+ 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT/
2.039 kr
+ fri fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Tab A11+ 11 tommer 128gb Grå, Gris
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Tab A11+ WiFi 128GB
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Tab A11+ 128GB/6GB Grey
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung