Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB er en avanceret 5G smartphone med 6,9" OLED-skærm og en opløsning på 3120 x 1440 pixels (120 Hz). Den har 12 GB RAM, dual-SIM, og et quad-kamera system med 200 MP, 50 MP, 50 MP og 10 MP bagkameraer samt 12 MP frontkamera. Modellen leveres i sort og giver masser af plads til billeder, videoer og apps.

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB koster lige nu 8.708 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.549 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.549 kr (05. juli 2026) og 9.175 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.708 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G
8.708 kr
+ fri fragt
Total: 8.708 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9" 512 GB Sort
9.052 kr
Total: 9.052 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 512 GB Sort
10.329 kr
+ fri fragt
Total: 10.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 512gb Sort
12.999 kr
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
12.999 kr
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB/12GB Black
12.999 kr
+ fri fragt
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung