Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB er en avanceret smartphone med 6,9'' QHD+ Dynamic AMOLED-skærm og et stilfuldt design i sky blue. Modellen har 12GB RAM og et quad-kamera system med op til 200 MP vidvinkel. Understøtter 5G, Dual SIM og e-SIM. Uden abonnement og SIM-fri, så den virker med alle danske operatører.

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB koster lige nu 8.868 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.609 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.609 kr (05. juli 2026) og 9.496 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.868 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G
8.868 kr
+ fri fragt
Total: 8.868 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 512GB Himmelblå
10.329 kr
+ fri fragt
Total: 10.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 512gb Blå
12.999 kr
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
12.999 kr
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB/12GB Sky Blue
12.999 kr
+ fri fragt
Total: 12.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung