Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB

Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB er en avanceret smartphone med 6,9" QHD+ Dynamic AMOLED 2X-skærm og 5G-understøttelse. Modellen har 12 GB RAM, Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy-processor og et quad-kamera system med 200 MP hovedkamera. Telefonen understøtter både Dual SIM og e-SIM og leveres i farven Sky Blue.

Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB koster lige nu 7.618 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.426 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.426 kr (16. maj 2026) og 8.063 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.618 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G
7.618 kr
+ fri fragt
Total: 7.618 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 256 GB Blå
8.999 kr
+ fri fragt
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 256gb Blå
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB/12GB Sky Blue
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung