Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB White

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB White er en avanceret 5G smartphone med 6,9" OLED-skærm og en opløsning på 3120 x 1440 pixels (120 Hz). Telefonen har 16 GB RAM, 1 TB intern hukommelse og et quad-kamera på bagsiden med 200 MP, 50 MP, 50 MP og 10 MP samt et frontkamera på 12 MP. Den understøtter dual-SIM og leveres i hvid.

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB White koster lige nu 10.198 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 9.938 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.938 kr (19. maj 2026) og 10.943 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.198 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G
10.198 kr
+ fri fragt
Total: 10.198 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9" 1 TB Hvid
10.288 kr
Total: 10.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 1 TB Hvid
11.799 kr
+ fri fragt
Total: 11.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
14.999 kr
Total: 14.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB White
14.999 kr
+ fri fragt
Total: 14.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 1024gb Hvid
15.374 kr
Total: 15.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung