Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB Black

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB Black er en avanceret 5G smartphone med 6,9" OLED-skærm og en opløsning på 3120 x 1440 pixels (120 Hz). Den har 16 GB RAM og 1 TB intern hukommelse, dual-SIM funktion og et quad-kamera system med 200 MP, 50 MP, 50 MP og 10 MP bagkameraer samt 12 MP frontkamera. Velegnet til krævende brugere, der ønsker høj ydeevne og stor lagerplads.

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB Black koster lige nu 10.199 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 9.867 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.867 kr (28. maj 2026) og 10.531 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.199 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9" 1 TB Sort
10.199 kr
Total: 10.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G
10.453 kr
+ fri fragt
Total: 10.453 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 1 TB Sort
12.099 kr
+ fri fragt
Total: 12.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
14.999 kr
Total: 14.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB Black
14.999 kr
+ fri fragt
Total: 14.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 1024gb Sort
15.374 kr
Total: 15.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung