Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB er en avanceret smartphone med en 6,9" QHD+ Dynamic AMOLED-skærm og stor lagerplads. Modellen understøtter 5G, Dual SIM og e-SIM, og kommer i farven Sky Blue. Telefonen har et quad-kamera system med bl.a. 200 MP vidvinkel, og drives af Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy. Oplev næste niveau af intelligens med AI-funktioner, der forstår og forudser dine behov.

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB koster lige nu 10.836 kr. En stigning på 9,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 9.938 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.938 kr (19. maj 2026) og 10.897 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.836 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G
10.836 kr
+ fri fragt
Total: 10.836 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB
14.999 kr
Total: 14.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB Sky Blue
14.999 kr
+ fri fragt
Total: 14.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26 Ultra 1024gb Blå
15.374 kr
Total: 15.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26 Ultra 17.5 Cm
16.359 kr
+ fri fragt
Total: 16.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung