Samsung Galaxy S26+ 512gb Sort

Samsung Galaxy S26+ 512GB i sort kombinerer en 6,7" AMOLED-skærm med et avanceret triplekamera, der understøttes af AI for professionelle resultater. Telefonen har 12 GB RAM og dual-SIM funktion. Oplev et elegant design og høj ydeevne, der gør den velegnet til både arbejde og underholdning.

Samsung Galaxy S26+ 512gb Sort koster lige nu 6.693 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.594 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.594 kr (24. juni 2026) og 7.388 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.693 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S26+ 6.7" 512 GB Sort
6.693 kr
Total: 6.693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Plus 5G
7.024 kr
+ fri fragt
Total: 7.024 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26+ 6.7 512 GB Sort
8.129 kr
+ fri fragt
Total: 8.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26+ 512gb Sort
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26+ 512GB
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26+ 512GB/12GB Black
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung