Samsung Galaxy S26+ 512gb Hvid

4.8 (7 anmeldelser)

Samsung Galaxy S26+ 512gb Hvid er en smartphone med en 6,7" Dynamic AMOLED 2X-skærm, der leverer skarpe detaljer. Den er udstyret med et triplekamera med avanceret AI, som giver professionelle resultater. Med 512 GB intern hukommelse får du masser af plads til billeder, apps og filer. Telefonen har et tyndt og elegant design og understøtter 5G samt både Dual SIM og e-SIM.

Samsung Galaxy S26+ 512gb Hvid koster lige nu 6.692 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.469 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.469 kr (04. juli 2026) og 7.259 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.692 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Plus 5G
6.692 kr
+ fri fragt
Total: 6.692 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26+ 6.7 512 GB Hvid
7.749 kr
+ fri fragt
Total: 7.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26+ 512gb Hvid
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26+ 512GB
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26+ 512GB/12GB White
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung