Samsung Galaxy S26+ 512gb Blå

Samsung Galaxy S26+ 512gb Blå er en smartphone med 6,7" Dynamic AMOLED 2X-skærm, der leverer skarpe detaljer. Den har et triplekamera med avanceret AI, som hjælper dig med at tage professionelle billeder. Med Exynos-processor og 12 GB RAM får du kraft og hastighed til daglig brug. Det elegante design og store lagerplads gør den velegnet til både arbejde og underholdning.

Samsung Galaxy S26+ 512gb Blå koster lige nu 6.947 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.488 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.488 kr (22. juli 2026) og 7.259 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.947 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S26 Plus 5G
6.947 kr
+ fri fragt
Total: 6.947 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S26+ 6.7 512 GB Blå
8.039 kr
+ fri fragt
Total: 8.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S26+ 512gb Blå
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S26+ 512GB
11.499 kr
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S26+ 512GB/12GB Sky Blue
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung