Samsung Galaxy S25 Ultra

4.8 (45 anmeldelser)

Samsung Galaxy S25 Ultra kombinerer luksus og ydeevne i en slank titanium sølvblå finish. Med en 6.9'' OLED-skærm og 1TB lagerplads er denne smartphone ideel til både arbejde og fritid. De fire bagkameraer sikrer fotografiske mesterværker, mens 5G-netværkshastigheder og kraftfulde specifikationer gør Galaxy S25 Ultra til en uundværlig følgesvend.

Samsung Galaxy S25 Ultra koster lige nu 11.079 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 9.867 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.867 kr (13. juni 2026) og 11.079 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.079 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9 1TB Titanium Silverblue
11.079 kr
+ fri fragt
Total: 11.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G
14.293 kr
+ fri fragt
Total: 14.293 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S25 Ultra 1000gb Titanium Blue
14.299 kr
Total: 14.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S25 Ultra 1000gb Titanium Blue
14.299 kr
Total: 14.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB
14.299 kr
Total: 14.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB/12GB Titanium Silver Blue
14.299 kr
+ fri fragt
Total: 14.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.3%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 5.000 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Aluminium, Glas
mobilnetværk: CDMA, GSM, WCDMA, Wlan