Samsung Galaxy S25 Fe 128gb Blå

Samsung Galaxy S25 FE 128GB i Icy Blue har en 6,7" Dynamic AMOLED 2X-skærm med Gorilla Glass Victus og 120 Hz opdateringsfrekvens, som sikrer skarpe og flydende billeder. Drevet af Exynos 2400-processoren, 5G og Wi‑Fi 6E-forbindelse samt et 4900 mAh-batteri med 25 W hurtigopladning. Det tredobbelte kamerasystem med 50 MP hovedsensor, 8 MP telefoto med 3x optisk zoom og 12 MP frontkamera giver detaljerede fotos og klare videoopkald.

Samsung Galaxy S25 Fe 128gb Blå koster lige nu 3.998 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.923 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.923 kr (13. maj 2026) og 5.999 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.998 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Galaxy S25 FE 5G
3.998 kr
+ fri fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S25 FE 128GB/8GB Icyblue
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S25 Fe 128gb Blå
6.249 kr
Total: 6.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S25 FE 6.7 128GB Icy Blue
6.659 kr
+ fri fragt
Total: 6.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung