Samsung Galaxy S24

4.6 (38 anmeldelser)
Samsung Galaxy S24
Bedste pris
Stabil pris
3.952kr
6.299 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung Galaxy S24 kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Nyd den skarpe 6.2-tommer AMOLED skærm, der leverer levende billeder. Med 128GB lagerplads og 5G-forbindelse er du altid klar til arbejde og underholdning. De kraftfulde bag- og frontkameraer sikrer imponerende billeder og videoer uanset lysforhold.

Samsung Galaxy S24 koster lige nu 3.952 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.334 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.952 kr (17. april 2026) og 4.334 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.952 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S24 6.2" 128GB Onyx black
3.952 kr
Total: 3.952 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S24 5G
4.760 kr
+ fri fragt
Total: 4.760 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy S24 6.2 128GB Sort onyx
4.909 kr
Total: 4.909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S24 6.2 128GB Onyx black
5.499 kr
+ fri fragt
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S24 128gb Sort
6.249 kr
Total: 6.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S24 128gb Sort
6.274 kr
Total: 6.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S24 128GB
6.299 kr
Total: 6.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S24 128GB/8GB Onyx Black
6.299 kr
+ fri fragt
Total: 6.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 4.000 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Aluminium, Glas
mobilbånd: CDMA 800/1900